Хімічні грілки – справжня запорука тепла та комфорту
Або як зігрітися цієї зими

Навіть найбільші любителі холодної пори року користуються популярними способами зігрівання. До таких належать і теплі страви, і гарячі напої, і масивний одяг та аксесуари до нього. Проте навіть всі ці речі вкупі не завжди допомагають зберегти тепло, або ж вони просто знаходяться у закритому доступі, як от зараз. Зважаючи на важкі часи для всієї України, коли кожний другий громадянин бореться на передовій за українську свободу й незалежність, важливо потурбуватися про надійний захист наших бійців.

Тут йдеться не тільки про регулярне постачання амуніції, транспорту, техніки, але й про звичайні, але такі необхідні зігріваючі елементи - грілки. У цій статті ми розповімо, як хімічні грілки для ніг та рук допомагають зігрітися у суворих кліматичних умовах, як саме вони функціонують і чому це мастхев цьогорічного холодного сезону. Спойлер: грілка для тіла + грілка для рук + устілки з підігрівом = збереження найціннішого - людського життя.

 1. Хімічні грілки для ніг та рук – тепла знахідка холодного сезону
 2. Як правильно використовувати хімічні грілки для ніг та рук
 3. Купити грілку – шопінг на користь здоров'я та тепла!
 4. Топ-5 порад, як ще зігрітися в холод від магазину Grelka

Хімічні грілки для ніг та рук – тепла знахідка для холодного сезону

Мало хто звик готувати сани з літа, проте поточний рік, як жоден попередній, вніс свої корективи і навчив перейматися майбутніми справами завчасно. З наближенням зими та приходом ранньої холодної весни, наших героїв на фронті, на жаль, чекають складні жорстокі випробування. І змагатися прийдеться не лише з ворогом, але й з викликами природи. Холода триватимуть ще довго, а тому слід належним чином підготуватися до них! Перебираючи всі можливі варіанти, зупиняємося на тому, що має найбільшу ефективність - хімічні грілки для ніг, рук та тіла.

Насправді, спеціальні грілки вже давно користуються попитом серед поціновувачів зимового туризму. Екстремали точно знають, як зігріватися у найлютіші морози завдяки натільним грілкам. Загалом, останні поділяються на такі види:

 • Сольові 
 • Каталітичні 
 • Хімічні 

Коротко розглянемо перші дві позиції. Сольові грілки є багаторазовими (деякі можна експлуатувати навіть до 500 разів), в чому й полягає їхня основна перевага. Однак при повторному використанні, їх потрібно обробляти кропом. До того ж, під час транспортування можливий запуск процесу кристалізації всередині пакування. Каталітичні грілки, як правило, служать досить довго (та все ж поступаються в цьому плані хімічним). Великим мінусом каталітичних - необхідність використання зарядки, що забирає зайвий час та енергію, а тому вони є непрактичним варіантом в польових умовах.

Найбільш дієвими та зручними у використанні, безумовно, є хімічні грілки. Зсередини вони наповнені спеціальним матеріалом, який випаровує тепло від безпосереднього контакту з повітрям. Такі грілки є надзвичайно практичними та комфортними, адже не викликають подразнення на шкірі, не виділяють запаху, і що найголовніше, по-справжньому зігрівають.

Як правильно використовувати хімічні грілки для ніг та рук

Купити грілку хімічну - дуже вигідний внесок. Цей висновок випливає не лише з ціни, але й зі зручності. Завдяки тому, що хімічні грілки для ніг або рук є одноразовими, про подальший догляд за ними турбуватися не варто - використані елементи просто потрібно викинути. Якісна грілка для тіла та грілка для рук починає діяти за методом гірчичника і має вона черговий плюсик - її не потрібно змочувати, а достатньо просто розгерметизувати. Відкривши пакування, на свіжому повітрі грілка самостійно активізується. Таким чином, можна з легкістю утеплити рукавиці та носити стельки з підігрівом. Поетапно застосування хімічної грілки виглядає наступним чином:

 • Відкрити упаковку, вийняти грілку та трохи зачекати (5-10 хв) задля повноцінної активації предмету з киснем.
 • Зняти захисну плівку та помістити грілку на верхню частину носка, устілки, рукавиці.
 • Після повного охолодження грілки, варто утилізувати її як будь-яке інше сміття.

  Отже, все дуже просто, але як дієво! Адже завдяки такому способу зігрівання, ваші кінцівки та тіло в цілому зберігатиме тепло впродовж 8 годин і більше!

   

Купити грілку – шопінг на користь здоров'я та тепла!

Якщо ви твердо вирішили, що вам потрібно придбати хімічну грілку, залишилося тільки визначитися з постачальником товару! На прикрість, в сучасних реаліях такої зігріваючої продукції дуже бракує на українському ринку продаж. При цьому грілка залишається великою необхідністю. Але ми знайшли вихід! Інтернет-магазин Grelka пропонує великий асортимент хімічних грілок, які ідеально підходять для рук, ніг та всього тіла! Відтепер ваше взуття буде мати устілки з підігрівом, а рукавиці будуть оснащені додатковим джерелом тепла!
Наша онлайн-компанія є офіційним дистриб'ютором хімічних грілок від британського бренду TakeHot! Виробництво здійснюється на територіях різних країн - від США до Китаю. Тож цієї суворої зими ми вже будемо готові зустрічати як противника, так і холод! Високоякісні грілки вироблені з нетоксичних натуральних матеріалів без запаху та без застосування горючих елементів. Тому сумнівів щодо безпеки товару просто не виникатиме! 

Ми надаємо споживачам набір грілок з 10 пар (на руки або на ноги, на вибір), а також 10 шт великих грілок на все тіло! Ціни на сайті магазину фіксовані та абсолютно доступні для більшості клієнтів!

Зважаючи на важку ситуацію в країні, ми раді співпраці з волонтерами та в обов'язковому порядку забезпечуємо наших захисників великою кількістю хімічних грілок! Борімося разом до перемоги!

Топ порад, як ще зігрітися в холод від магазину Grelka

Отже, хімічні грілки - точно те, без чого не обійтися нашим військовим. Та й при звичайному активному способі життя вони широко застосовуються. Крім цього, звісно, існують також інші способи зігрітися в холодну пору. Grelka підібрав найбільш актуальні варіанти!

 • Спальники - завжди чудова ідея, проте для повного забезпечення тепла, одними спальниками точно не обійтися. До того ж, в активній фазі дня, від спальників користі немає.
 • Термоковдра – зручна та компактна ковдра, яка надійно захищає від переохолодження. Вона займає мало місця, проте також неефективна вдень, а ще мінімізує маскування бійців, що несе за собою негативні наслідки.
 • Термобілизна – обов'язкова покупка, на якій краще не економити.
 • Окопні свічки (пальники) – винахід досить популярний та активно застосовується в сьогоденні. Проте віднайти свічки дуже важко і коштують вони дорого. Також їхнім виготовленням займаються волонтери.
 • Мультипов’язки - захищають верхню частину голови, є практичним та зручним аксесуаром.