Хімічні, сольові та каталітичні грілки - особливості та відмінності

У холодну пору року кожен зігрівається як може і як вміє. Звісно ж, сьогодні існують безліч способів зберегти тепло, включаючи різноманітні обігрівачі, теплий одяг, білизну, ковдри тощо. Проте, знаходячись у польових умовах, досить складно оточити себе подібними речами. Доводиться шукати інші методи обігрівання, щоб не втрачати ясність розуму та здоров'я тіла. Для хлопців на передовій у зимній час важливо використовувати всі можливі варіанти обігріву і, при цьому, заощаджувати власний час та енергію. Здається, завдання із зірочкою, однак наша команда знайшла простий та дієвий вихід із холодної ситуації - купити хімічну грілку. 

Хімічні грілки легко знайти і придбати на сайті нашого магазину Grelka! Ми надаємо широкий асортимент продукції, яка покликана забезпечувати захисникам теплі фронтові будні! 
Без сумнівів, саме хімічна грілка для рук, ніг, тіла в цілому є найбільш практичною, ефективною та зручною у використанні! Дізнатися більше про хімічні грілки можна в нашій статі “Як зігрітися”.
А поки пропонуємо розібратися, чим особливі сольові грілки та каталітичні та які їхні основні відмінності від популярних хімічних!
 

Сольова грілка - багаторазове використання з дбайливим доглядом 

Високим рівнем герметичності та щільності відрізняються сольові грілки. Вони наповнені перенасиченим сольовим розчином, звідки й назва виробу. Діє така грілка за принципом зміни фазового стану матеріалів, зберігаючи тепло від 2-х годин і більше. В цьому вони значно поступаються хімічним та особливо каталітичним побратимам. До переваг сольового типу відноситься розмаїття форм. До прикладу, грілку можна підібрати у вигляді устілки. Проте чим менший розмір виробу, тим, відповідно, менше тепла слід від нього очікувати. На відміну від своїх аналогів, сольова грілка активізується за допомогою спеціального аплікатора. Після повного охолодження, предмет потрібно обов'язково помістити у гарячу воду для повторного використання. Загалом, сольова грілка є непоганим варіантом зігрівання, адже використовувати її дозволено багато разів. Та варто зважати, що така економія коштів не дозволяє заощаджувати на додатковому часі, до цього ж, цей спосіб завжди потребує допоміжних засобів: під рукою повинен бути доступ до води та вогню. 

Каталітична грілка - запальничка, яка не горить

Кишенькова бензинова грілка для рук здійснює свою роботу завдяки каталітичному окисненню парів спирту чи бензину, що супроводжується виділенням тепла. Каталізатором такої грілки є платина. Зовні виріб схожий на запальничку, бо виконаний він у вигляді невеликої коробочки. Однак діють каталітичні грілки дещо інакше: всередині бензин не горить, а тільки тліє на спеціальній пластинці, забезпечуючи прохід тепла. Ці грілки є дуже продуктивними, деякі моделі навіть можуть працювати більше 2-х діб! Проте потрібно враховувати, що бензинова грілка для рук потребує регулярної заправки. А це не завжди можливо, зважаючи на сьогоднішні реалії.
 

Грілка хімічна - запорука тепла та комфорту

Якщо хочеться отримати простий та ефективний індивідуальний обігрів, то хімічна грілка для рук точно вам в цьому допоможе! Грілки є одноразовими, але відрізняються багатогодинною роботою (від 8 год), легкістю в експлуатації та звичним способом утилізації. Грілка хімічна почне працювати, тільки-но ви розпакуєте її: виріб активізується киснем.
Купити хімічну грілку можна для будь-якої частини тіла, так само як і сольову. Таким чином, хімгрілку кладуть у взуття, рукавиці, у кишені одягу і навіть обігрівають нею певну техніку, яка тривалий час перебуває на морозі. Без сумнівів, така функціональність та універсальність свідчить про ідеальну сумісність хімічної грілки із суворими умовами на передовій!
Вже зараз ви можете перейти до каталогу Grelka, щоб переглянути наш асортимент та здійснити покупку! Велика кількість хімічних грілок вже доступні до замовлення!
 

Трохи теплих лайфхаків

Не завжди є можливість скористатися надійними грілками, тож приходиться вдаватися до інших методів. Як ще можна зігрітися взимку - ловіть кілька порад від нашого інтернет-магазину!
І Правило: виробляти тепло
Як не дивно, але в холод завжди рекомендують збільшувати споживання їжі. Висококалорійні продукти особливо сприятливо впливають на виробництво внутрішнього тепла.
ІІ Правило: не витрачати тепло
Важливо одягатися відповідно погодній ситуації, особливо утеплюючи ноги, шию та голову. Не носити мокрі речі! Намагатися не перебувати довго на холодних поверхнях.
ІІІ Правило: бути в активі
Це означає, що за будь-яких умов (окрім нічного сну) потрібно залишатися активним, намагатися робити якнайбільше рухів. Легкі фізичні вправи тільки підуть на користь організму та змушуватиме працювати мозок на повну. За можливості розкладіть багаття та розташуйтеся з південної сторони.
Зігрівайтеся гарячими напоями з цукром.